گواهی تایید فنی نرم افزار

 

کلیه حقوق معنوی و مادی نرم افزار طی شماره ثبت 10/1000  و شماره شناسنامه 032638-04338-8 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز شماره شناسایی 204933 از شورای عالی انفورماتیک کشور تحت پوشش قانون "حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای" مصوب 1379/10/4 مجلس شورای اسلامی و بخش چهار آیین نامه اجرایی قانون مذکور، میباشد و هرگونه کپی برداری و یا استفاده غیر مجاز از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.
هشدار:
 کاربر گرامی لطفا تنها از نرم افزار اصلی ارائه شده در این سایت و بصورت Register شده استفاده نمایید تا ضمن حمایت از حقوق مولفان این اثر جهت تولیدات با کیفیت و کاملتر شدن این نرم افزارها، از پشتیبانیها و نسخه های update شده آنها نیز بهرمند گردید. خاطر نشان میگردد که در الگوریتم های بکار رفته در این نرم افزارها قابلیتهایی درنظر گرفته شده است که در صورت کرک شدن نرم افزار خطاهایی را بصورت راندوم و اتفاقی به داده های نرم افزار جمع و یا کسر نماید که مسئولیت آن تنها متوجه استفاده کنندگان از نرم افزار کرک شده خواهد بود. بنابراین به هیچ عنوان از نرم افزار کرک شده استفاده ننمایید.
 مسئولیت نتایج حاصله از این نرم افزارها کاملاًً برعهده کاربران گرامی میباشد، بنابراین قبل از انتشار نتایج حاصله از این نرم افزارها، نسبت به کنترل خروجیها و حصول اطمینان اقدام فرمایید.
 

 

Copyright :

 

Description: ETABS MATE versions 1.x for Windows Platforms

Shareware version: Only Demo Trial Version is Free to Distribution

Author: FARASA Engineering Group

 

Copyright Number 204933

All Rights Reserved and Not Responsibility Exist About Software Results.

 

 

 


© Copyright 2012 - 2014 FARASA Engineering Group.
All Right Reserved.  www.FARASAEG.ir , etabsmate@gmail.com