صفحه اول | FOUNDA MATE | ETABS MATE |  دانلود  | فعالسازی نرم افزار |  اخبار  | نظر کاربران | مقالات | دیگر نرم افزارها | پشتیبانی | جستجو | تماس با ما | English

 

 

  قوانین مالکیت و شرایط استفاده از نرم افزارهای گروه مهندسین فراسا


     آنچه در زیر آمده است یک توافق نامه بین شما بعنوان خریدار و استفاده کننده از نرم افزار و گروه مهندسین فراسا بعنوان مالک و تولید کننده نرم افزار میباشد. توجه فرمایید که نصب نرم افزار و یا ارسال فرم درخواست فعالسازی نرم افزار به منزله قبول کلیه بندهای این توافقنامه از سوی شما میباشد، بنابراین قبل از نصب نرم افزار کلیه بندهای این توافق نامه را مطالعه و درصورت قبول تمامی بندها نسبت به نصب و ارسال فرم فعالسازی نرم افزار اقدام فرمایید.

1- این نرم افزار متعلق به گروه مهندسین فراسا میباشد و کلیه حقوق معنوی و مادی نرم افزار طی شماره ثبت 10/1000  و شماره شناسنامه 032638-04338-8 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز شماره شناسایی 204933 از شورای عالی انفورماتیک کشور تحت پوشش قانون "حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای" مصوب 1379/10/4 مجلس شورای اسلامی و بخش چهار آیین نامه اجرایی قانون مذکور، میباشد و هرگونه کپی برداری و یا استفاده غیر مجاز از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.

2- این محصول یک نرم افزار رایانه ای میباشد و شما مجاز هستید از نرم افزار خریداری شده تنها روی یک رایانه استفاده نمایید.

3- نرم افزار بدون هیچگونه ضمانتی همانگونه که هست ارایه میگردد و با اینکه تمام سعی گروه مهندسین فراسا ارائه نرم افزارهایی کم نقص میباشد، اما همانند تمامی شرکتهای بزرگ بین المللی، گروه مهندسین فراسا و مالکان نرم افزار هیچگونه مسئولیتی در خصوص نتایج  نرم افزار را نمی پذیرد و مسئولیت صحت و سقم تمامی نقشه ها و خروجیهای نرم افزار بر عهده استفاده کننده از نرم افزار میباشد.

4- کاربر نرم افزار و یا مهندس محاسب پروژه میبایست قبل از انتشار نقشه ها، تمامی جزییات و ترسیمات تولید شده توسط نرم افزار را کنترل نماید و پس از اطمینان از صحت ترسیمات و انطباق تمامی جزییات با آیین نامه های کشور، اقدام به انتشار ترسیمات و نقشه های تولید شده توسط نرم افزار بنماید و مسئولیت کامل این نقشه ها بر عهده استفاده کننده از نرم افزار میباشد.

5- کاربران باید راهنمای استفاده از نرم افزار و مقالاتی که در سایت ارائه میگردد را مطالعه نماید و با نقاط قوت و ضعف نرم افزار آشنا باشد.

6- هرچند سعی شده ضواط آیین نامه ای مربوط به قسمت ترسیم در نرم افزار کنترل شود، اما مسئولیت آن به عهده کاربر و یا مهندس محاسب پروژه می باشد و شایسته است مهندس محاسب با دانش و قضاوت مهندسی خود تمامی موارد را کنترل نماید.

7- این محصول یک نرم افزار ملی و ثبت شده می باشد، و هرگونه کپی برداری و استفاده غیر معمول به هر طریقی خلاف قوانین ملی میباشد.

8- استفاده از نرم افزار خریداری شده روی کامپیوتر خریداری شده محدودیت زمانی ندارد و با تعویض ویندوز غیرفعال نخواهد شد.

9- مشخصات فردی و سیستمی شما در نسخه ای از نرم افزار که در اختیار شما میباشد، درج می گردد. درصورت استفاده غیر مجاز، متقاضی مشمول قانون حمایت از نرم افزار های ملی قرار خواهد گرفت.

10- خريد يک نسخه از اين نرم افزار به مفهوم مالکيت امتياز آن نيست؛ بلکه خريدار فقط مجاز مي‏باشد از اين نرم افزار استفاده نماید و حق فروش، واگذاری یا اجاره نسخه مربوط به خود را ندارد.

11- استفاده از نرم افزار بصورت تجاری و یا برای افرادی غیر از شخص خریدار، تنها با کسب اجازه رسمی از گروه مهندسین فراسا و مالکین اثر امکانپذیر میباشد.

12- در صورتی که، نیاز به تعویض سیستم و یا قطعات سیستم خود داشته باشید، می توانید با هماهنگی با گروه مهندسین فراسا و پرداخت هزینه انتقال، نرم افزار را با غیر فعال کردن در سیستم قبلی، در سیستم جدید خود فعال نمایید.

13- مدت زمان مسئولیت، تعهدات و خدمات رایگان گروه مهندسین فراسا و یا مالکان اثر، برای نرم افزار خریداری شده، سه سال میباشد و با اتمام این دوره سه ساله، ارائه خدمات منوط به سیاستهای جدید گروه مهندسین فراسا خواهد بود. البته نرم افزار پس از این دوره  سه ساله روی کامپیوتر خریداری شده غیرفعال نخواهد گردید و بدون محدودیت زمانی همچنان فعال باقی خواهد ماند.

14- درصورتیکه تغییرات کلی در آیین نامه های مورد استفاده در نرم افزارها ایجاد گردد، بعنوان مثال تغییر ویرایش مقرراتهای ملی که باعث لزوم انجام تغییرات وسیع و وقت گیر در نرم افزار گردد، این حق برای گروه مهندسین فراسا محفوظ خواهد بود که حتی در دوره سه ساله خدمات، درصورت صلاحدید از کاربران نرم افزار هزینه ای بابت انجام این آپدیتهای کلی سازگار کننده دریافت نماید.

15- برای آگاهی از قابلیتهای نرم افزار، نسخه نمایشی و نیز نمونه نقشه های تولید شده توسط نرم افزار در سایت موجود میباشد. خریدار موظف است قبل از تهیه نرم افزار تمامی موارد مورد نظر خود را کنترل نماید و سپس اقدام به خرید و فعالسازی نرم افزار بنماید. در صورت خرید نرم افزار هیچگونه استرداد وجه و یا لغو خرید صورت نخواهد پذیرفت، چرا که نسخه خریداری شده، منحصرا برای خریدار تولید و ارسال گردیده است.

استفاده شما از هر نرم افزاری که توسط گروه مهندسین فراسا تولید شده است تنها بر اساس تأیید شماست که این توافق نامه را خوانده اید ، آن را درک کرده اید و می پذیرید که به شرایط و ضوابط آن متعهد باشید. شما همچنین موافقت می کنید که این بیانیه کامل و انحصاری، توافق نامه اصلی بین شما و گروه مهندسین فراسا  است که جایگزین کلیه پیشنهادات یا توافق های قبلی شفاهی یا کتبی، و یا سایر ارتباطات بین شما و گروه مهندسین فراسا در رابطه با موضوع این توافق نامه میباشد.

 

 

 

 

 


  FARASA Engineering Group Logo

   farasaeg.ir is a registered trademark of FARASA Engineering Group.
 
 © 2012 - 2022  FARASA Engineering Group.   All Rights Reserved.

 

www.FARASAEG.ir